NAJNOVIJI OGLASI

Stanovanje Prikaži sve

Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20190403P2XPF
 • 76 m²
 • 2019
ID : 374053076 Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kristo Luarasi, tek Lakeview Residence. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 76 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte bosh, i pabanuar me pare, me punimet me cilesore ne treg. Cmimi 1100 Euro/m2. ...
84.000
Pogledaj
Tiranë
 • stanovanje enoinpolsobno
 • 20190403XLHSR
 • 75 m²
 • 2010
 • 1
 • 1
ID : 394071075 Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes, prane Spitalit Gjerman. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, 2AC. Cmimi 340 Euro/muaj.
340
Pogledaj
Tiranë
 • stanovanje dvoinpolsobno
 • 20190403N6W8U
 • 104 m²
 • 2008
 • 2
 • 2
ID : 352051104 Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1BlK me siperfaqe 104m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC, orientohet ne Lindje.  Cmimi 600 Euro/muaj. I negociueshem ...
600
Pogledaj

Hiša Prikaži sve

Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140212E1GM9
 • 220 m²
 • 2009
800
Pogledaj
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 20140208Z5T1L
 • 405 m²
 • 2008
2.000
Pogledaj
Tiranë
 • hiša vrstna
 • 201402064IOK5
 • 640 m²
 • 2010
620.000
Pogledaj

Poslovni prostor Prikaži sve

Tiranë
 • poslovni prostor trgovina
 • 20190403UMF6G
 • 320 m²
 • 2006
ID : 072051320 Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Dyqan +2WC, me siperfaqe 320m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri. Dyqani organizohet me shkalle te jashtme, i pershtatshem per aktivitet biznesi,ka fasade xhami, mundesi reklamimi, ka dokumenta ...
2.000/m²
Pogledaj
Tiranë
 • poslovni prostor skladišče
 • 20190403BXJTC
 • 850 m²
 • 2011
ID : 054006850 Tirane, Japim me Qera Kapanon ne Rrugen e Kavajes, prane Fabrikes se Birres Tirana. Kapanoni me siperfaqe 850 m2 dhe lartesi 5.5m, eshte i paisur me zyra. Ambienti ka oborr te rrethuar me siperfaqe 1000 m2. Kapanoni dhe oborri jane te shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ...
2.300
Pogledaj
Tiranë
 • poslovni prostor skladišče
 • 2019040319U4T
 • 150 m²
 • 2010
ID : 1002V150 Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr. Magazine + wc, me siperfaqe 150m2, lartesi 7m, eshte e shtruar ne pllake, e pershtatshme per aktivitet biznesi.  Cmimi 500 Euro/muaj.
500
Pogledaj

Zemljišče Prikaži sve

Vlorë
 • zemljišče zazidljivo
 • 20140206Q52W6
 • 2.000 m²
120/m²
Pogledaj
Tiranë
 • zemljišče zazidljivo
 • 20140104OKEZL
 • 4.700 m²
120/m²
Pogledaj
Vlorë
 • zemljišče zazidljivo
 • 20131216UOK6Q
 • 3.000 m²
50/m²
Pogledaj

Svi oglasi

Tiranë
 • poslovni prostor trgovina
 • 20190403UMF6G
 • 320 m²
 • 2006
ID : 072051320 Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Dyqan +2WC, me siperfaqe 320m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri. Dyqani organizohet me shkalle te jashtme, i pershtatshem per aktivitet biznesi,ka fasade xhami, mundesi reklamimi, ka dokumenta ...
2.000/m²
Pogledaj
Tiranë
 • poslovni prostor skladišče
 • 20190403BXJTC
 • 850 m²
 • 2011
ID : 054006850 Tirane, Japim me Qera Kapanon ne Rrugen e Kavajes, prane Fabrikes se Birres Tirana. Kapanoni me siperfaqe 850 m2 dhe lartesi 5.5m, eshte i paisur me zyra. Ambienti ka oborr te rrethuar me siperfaqe 1000 m2. Kapanoni dhe oborri jane te shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ...
2.300
Pogledaj
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20190403P2XPF
 • 76 m²
 • 2019
ID : 374053076 Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kristo Luarasi, tek Lakeview Residence. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 76 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte bosh, i pabanuar me pare, me punimet me cilesore ne treg. Cmimi 1100 Euro/m2. ...
84.000
Pogledaj
Tiranë
 • poslovni prostor skladišče
 • 2019040319U4T
 • 150 m²
 • 2010
ID : 1002V150 Tirane, Japim me Qira Magazine ne Vaqarr. Magazine + wc, me siperfaqe 150m2, lartesi 7m, eshte e shtruar ne pllake, e pershtatshme per aktivitet biznesi.  Cmimi 500 Euro/muaj.
500
Pogledaj
Tiranë
 • stanovanje enoinpolsobno
 • 20190403XLHSR
 • 75 m²
 • 2010
 • 1
 • 1
ID : 394071075 Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes, prane Spitalit Gjerman. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, 2AC. Cmimi 340 Euro/muaj.
340
Pogledaj
Tiranë
 • stanovanje dvoinpolsobno
 • 20190403N6W8U
 • 104 m²
 • 2008
 • 2
 • 2
ID : 352051104 Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1BlK me siperfaqe 104m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1 AC, orientohet ne Lindje.  Cmimi 600 Euro/muaj. I negociueshem ...
600
Pogledaj
Tiranë
 • stanovanje enoinpolsobno
 • 20190403CWZXK
 • 79 m²
 • 2015
ID : 337F079 Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartamenti me siperfaqe 79 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte e mobiluar, e shtruar ne parket, 3 AC. Apartamenti ndodhet ...
400
Pogledaj
Tiranë
 • poslovni prostor pisarna
 • 201904037K2GZ
 • 160 m²
 • 2016
ID : 655051160 Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Credins Bank. Ambient me siperfaqe 160 m2 eshte e organizuar ne 2 zyre, 1 dhome ngrenie dhe 2 banjo. Zyrat ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri, eshte shume mire e organizuar dhe ka nje mobilim modern, eshte e shtruar ...
1.800
Pogledaj
Tiranë
 • poslovni prostor trgovina
 • 20190403KOECD
 • 240 m²
 • 2018
ID : 184081240 Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Ambient me siperfaqe 240 m2, I shtruar ne beton, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire , depo dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.  Cmimi ...
2.000
Pogledaj
Tiranë
 • poslovni prostor trgovina
 • 20190316YL218
 • 300 m²
 • 2004
ID : 069021300 Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Elbasanit. Dyqan me siperfaqe 300m2, eshte I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi. Ambienti ka punime cilesore, sistem ...
5.000
Pogledaj
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20190316K9D76
 • 80 m²
 • 2004
 • 1
 • 1
 • 1
ID : 273102080 Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Karburantit. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 80 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, parkim te perfshire ne cmim.  Cmimi 550 Euro/muaj. Tirana ...
550
Pogledaj
Tiranë
 • stanovanje dvosobno
 • 20190316UI55J
 • 100 m²
 • 2004
 • 5
 • 1
 • 1
 • 1
ID : 391F100 Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Gambero Gourmet. Apartament 1+1+1wc+2bllk, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, pa ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC. Cmimi 300 Euro/muaj(I ...
300
Pogledaj