• Ponuda nekretnina
  • Novogradnje
  • Prijava
  • Bosna i Hercegovina
    • Slovensko
    • English
    • Italia
    • Srbija
    • Hrvatska
    • Germany
    • Češki
    • Crna Gora
  • Akcijska ponuda Nekretnina
  • Ponuda nekretnina
  • Novogradnje
  • Vijesti
  • Imenik
    • Agencije za nekretnine
    • Banke
    • Građevinske firme
    • Upravitelji
    • Dezinsekcija, dezinfekcija, ...
    • Novogradnja - prodaja
    • Novogradnja - investitori
    • Pravne usluge
    • Uredski namještaj
    • Namještaj za gradnju
    • Zimski vrtovi
    • Geodetske usluge
  • Predaj oglas
  • Investicije u nekretnine
  • Luksuzne nekretnine
Nazad
Home Ponuda nekretnina prodaja Hrvatska Dugi Rat Dugi Rat stanovi petosoban
  • Prodaja
Stanovi petosoban, Dugi Rat - 0 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 1 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 2 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 3 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 4 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 5 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 6 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 7 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 8 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 9 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 10 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 11 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 12 Stanovi petosoban, Dugi Rat - 13

Stanovi petosoban, Dugi Rat

  • 89 m² 43 m²
  • 2023
  • Prodaja
345.000€
Napiši poruku Dogovor termina ogleda
Šifra
ST5089
Status
prosto
Stanje
izvorno stanje
Vrsta i tip objekta
Stanovi petosoban
Veličina
89 m²
Parcela
4.300 m²
Godina renoviranja
2023
Godina izgradnje
2005
Br. soba
5
Br. spavaćih soba
3
Br. kupatila
2
Opis
Prodaje se etaža kuće na odličnoj lokaciji koja se sastoji od stana površine 60 m² i zasebnog apartmana od 30 m², s pripadajućim vanjskim prostorima i parkirnim mjestima. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investiciju za turistički najam zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i lijepom pogledu na more.

Stan površine 60 m² sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe i ostave, dok su kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak povezani u ugodnu i prozračnu cjelinu s izlazom na terasu s fantastičnim pogledom na more. Prostor je svijetao i ugodan za boravak te pruža lijepu povezanost unutarnjeg i vanjskog dijela stana. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.

U sklopu etaže nalazi se i zaseban apartman površine 30 m² koji ima vlastitu veliku natkrivenu terasu s pogledom na more. Apartman se sastoji od dnevnog boravka s mini kuhinjom, kupaonice i jedne spavaće sobe te mu također pripada jedno parkirno mjesto.

Ukupna površina etaže zajedno s pripadajućim vanjskim prostorom i parkirnim mjestima iznosi 150m². Zbog svoje lokacije, pogleda na more i mogućnosti korištenja za stanovanje i turistički najam, ova nekretnina predstavlja iznimno zanimljivu priliku na tržištu.
DOGMA nekretnine d.o.o.
DOGMA nekretnine d.o.o.
+385 51 564 890 +385 51 341 080
DOGMA nekretnine d.o.o. Fiorella la Guardia 6, 51000 RIJEKA
Napiši poruku Pozovi ponovo

Zemljevid

Stambeni kredit kalkulator

1.111 € za mesec*

Iznos kredita
241.500 €
Depozit
103.500 €
Kamatna stopa
1,5%
Cijena nekretnine
345.000 €
Depozit
%
Broj godina otplate kredita
god
*Prikazan proračun je informativnog karaktera. Ako razmišljate o kreditu, pribavite pojedinačnu ponudu banke.
Slični oglasi
Stanovi trosobni
280.000€
Hrvatska, Splitsko-dalmatinska žup., Dugi Rat
Stanovi trosobni
  • 71 m²
  • 0
Contact

Tel:+38612805080
Tel:+38664106080

e-mail:
[email protected]

kabi nep logo
Important links
  • Uslovi korišćenja
  • Ograničenje odgovornosti
  • Redakcija
  • Oglašavanje
  • Cenovnik
Other
  • Slovenian
  • English
  • Croatian
  • Italian
  • Serbian
  • Deutsch
  • Montenegrin
kabiWebsite design and development Kabi d.o.o.
Novogradnje.com Kabi CRM Izrada web sajtova Kabi Slovenija